Plynové kotle BAXI

Informácie

Zelená domácnostiam

Zelená domácnostiam

14. Júla 2016

S produktmi BAXI môžete získať finančnú podporu z európskych a štátnych zdrojov pri splnení určitých podmienok.

Kotlom značky BAXI pevne veríme! preto vám ponúkame predĺženú záruku na 5 rokov

Garantovaná predĺžená záruka 5 rokov

4. Júla 2016

S plynovými kotlami BAXI dostávate zároveň výrobok špičkovej kvality na trhu s tepelnou technológiou. Veľmi dôležitým predpokladom pre mnohoročné bezproblémové fungovanie nášho kotla je však pravidelná, čo najdlhšie trvajúca profesionálna starostlivosť a dohľad nad zachovaním jeho základných parametrov. Práve s týmto cieľom a vyjadrením našej dôvery ku kvalite výrobkov BAXI vám môžeme ponúknuť program predĺženej záruky na 5 rokov, teda tri roky nad rámec zákonom poskytovanej bežnej záruky.

Ako sa starať o plynový kotol

Ako sa starať o plynový kotol

30. Marca 2016

Plynový kotol je sofistikované elektrické zariadenie, ktoré spaľuje plyn, mení sa v ňom teplota i režimy prevádzky, zapína, vypína, v zime pracuje niekoľko hodín denne. O toto zariadenie je potrebné sa starať! Je to ako s autom...

 

Základny problematiky plynového vykurovania a ohrevu vody

Základy problematiky plynového vykurovania a ohrevu vody

30. Marca 2016

Plynové kondenzačné kotly Baxi sú vhodné ako pre malé byty, tak aj pre veľké rodinné domy vďaka svojmu výkonovému rozsahu, ktorý dosahuje až 1 : 10, teda napr. 2,4 - 24 kW. Pri rozhodovaní aký kotol bude "TEN VHODNÝ" pre daný objekt je základom spokojnosti budúceho užívateľa.

Ekvitermická regulácia

Ekvitermická regulácia

30. Marca 2016

Všetky moderné plynové kotly BAXI dnes ponúkajú tzv. ekvitermickú logiku. Znamená to, že dokážu komunikovať s vonkajšou sondou a ponúkajú tak na využitie princípy ekvitermickej regulácie. Tá sa vďaka tomu stáva určitým štandardom v regulovaní vykurovania a prináša najvyšší komfort do vášho bývania. O tom ako táto regulácia funguje si prečítate v tomto článku.

Ako správne vybrať vhodný kotol?

Ako správne vybrať vhodný kotol?

16. Marca 2016

Vlastnú charakteristiku a výber správneho kotla ovplyvňuje celý rad faktorov. Práve z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby typ kotla napríklad pre rodinný dom, alebo bytovú jednotku navrhol a schválil projektant TZB alebo odborná firma TZB. Pokiaľ sa však investor bude pri výbere spoliehať na vlastnú skúsenosť, mal by pri výbere a posudzovaní situácie zvážiť aspoň nasledujúce faktory.

Tipy, ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

Tipy, ako ušetriť na vykurovaní a ohreve vody

16. Marca 2016

Žiť moderne a komfortne takisto znamená žiť úsporne. Úspory je možné hľadať v každej oblasti ľudského života, bývanie nevynímajúc a konkrétne vykurovanie je na tomto zozname medzi najvýznamnejšími. Výrobca tepelnej technológie Baxi sa snaží navrhovať a vyvíjať systémy, ktoré sa týmito trendmi riadi. Aj preto predkladá niekoľko užitočných rád, ktoré pomôžu ušetriť nezanedbateľné prostriedky.

BAXI PLATINUM dokáže 1:10

BAXI PLATINUM dokáže 1:10

9. Augusta 2012

Plynule riadený výkon plynového kondenzačného kotla je základným predpokladom energeticky, a teda i nákladovo úspornej prevádzky. Čím menej štartov v prevádzke kotla, tým lepšie.

Najbližšie servisné miesto

BDR Thermea (Slovakia) s.r.o.

Hroznová 2318
911 05 Trenčín

Email: info@baxi.sk