Fancoily

V prípade konvektorov (Fancoilov) je teplo do priestoru odovzdávané prúdením (konvekciou), ktoré je pri fancoiloch BAXI podporené účinným ventilátorom s veľmi tichým chodom. 
Tepelnú pohodu prostredia je možné teda docieliť oveľa rýchlejšie ako v prípade radiátorov alebo podlahového kúrenia. 
Výmenníky fancoilov sú konštruované pre kombinácie s modernými nízkoteplotnými zdrojmi tepla, ako sú kondenzačné plynové kotly alebo tepelné čerpadlá, kde je možné naplno využiť aj možnosť chladenia.

IQWH - Fancoil nástenný

Nástenný Fancoil pre systémy vykurovania a chladenia, ideálne riešenie pre obytné i komerčné prostredie. Inštalácia nad veľké presklené plochy, vstupné dvere.

Prezrieť

IQF - Fancoil parapetný/podstropný

Ako napovedá názov, designové konvektorové jednotky BAXI IQF je možné inštalovať v obytných i komerčných priestoroch na stenu, väčšinou pod okennú parapetu. Možná je i vodorovná inštalácia na strop miestnosti.

Prezrieť

IQK - Fancoil kazetový

Kazetový fancoil BAXI IQK je vhodný pre inštaláciu do podhľadov alebo do priemyslových priestorov k zaveseniu na stropnú konštrukciu.

Prezrieť

IQD - Fancoil kanálový

Kanálový fancoil IQD je konštruovaný pre vstavbu do podhľadov, sadrokartónových priečok alebo k možnému obkladu. Je možné doplniť dizajnovú výdychovú mriežku podľa interiérových požadaviek.

Prezrieť